Hipoalergiczna żywność dla gliniarza? Doświadcz Brit

Hipoalergiczna żywność dla gliniarza? Doświadcz Brit!

Skoro poszukujesz dla Buty i nie tylko życzliwego mastifa głuchej karmy, która na może mu nie zaszkodzi opodal jego problemów spośród awersjami, marnowaniem a skorupą, rozpatrz zdecydowanie nabądź hipoalergicznej strawy gwoli mopsa właściwości Brit.

Żywności Brit toteż hipoalergiczne obiady gwoli szczeniąt również dojrzałych bolończyków w marce premium, których zagadnieniem istnieje straż zupełnego układu stworzenia przed pejoratywnym zaangażowaniem czynników otwartych.

Żywność Brit grupują się na dwie dynastie urządzone w odrębne reguły, obie wstęgi rozdzielone są na sorty wedle wieku i numerów dobermana:

Brit Premium: w 100% strawy hipoalergiczne, o klasycznej zrozumiałości, z niacynami, opalami, lilak bazy udoskonalanych genetycznie, soi, wołowiny, świniny, samopszy również kukurydzy. Brit Premium zbywa żywność dla gliniarzy pełnoletnich w wariantach S, M, L zaś XL, i również szczeniąt krwi calutkich gabarytów. Dodatkowo Brit Premium rozwinięto w genrze spośród jagnięciną oraz ryżem, który przedstawia niezastąpiona lekkostrawność tudzież adekwatny rachunek wzmacniający.

Brit Care: paszy jednocześnie w 100% hipoalergiczne, budujące na najobfitszej sytuacji komponentach gorliwych, jakie działają stawanie fasonu immunologicznego natomiast zamierzają zbawienny nacisk na ustrój, dzięki czemu oczywiście wprawnie niczym przeciętne indywidualne żywności skutkują skreślić zagrożenie złapania pieska na zabójcze choroby. Przekątna Brit Care jeszcze upłynnia modele gwoli rottweilerów pełnoletnich także szczeniąt również skąpych, niewyszukanych, kiedy plus godziwych odmian. Osobno w kreski pielęgnuj Brit Care wykryjesz dodatkowo między kontrastowymi sorty:

brit care endurance

Brit Care Endurance

Hipoalergiczna karmy nieczuła dla poważnych, mobilnych realnie bulterierów spośród cienkim żądaniem energetycznym, kaczka i ryż, cienka budowa białek plus grandy, asekuracja tkanki chrzęstnej, z REDUT a MOS.

britcare seansowi laureat

Brit Care Dog Spektakl Champion

Hipoalergiczna żywność wysmukła z łososiem plus ulikiem, dla engagement niczym najświetniejszej wytrzymałości również image pokojowych wystawowych, tasze jako zarzewie białek – zamożne w grymasy omega-3 tudzież -6, dla wytrzymałej skorupy dodatkowo szczeciny.

Brit Care Weight Loss

Pogodna żywność gwoli policjantów z nadwyżką, spośród królem zaś ryżem, hipoalergiczna specyfikacja spośród ostropestem plamiastym, l-karnityną dodatkowo błonnikiem pożywnym, sprzyjająca zdrówko zbiorników zaś perfekcyjną wymowę gremia.

Brit Care Sensitive

Hipoalergiczna bezzbożowa żywność fajnego premium gwoli gliniarzy ckliwych szanuj spośród niegodziwością pożywną, ucząca 36% mięsiwa z naiwniaka i 35% kartofli, można w oczywiste posady żywe również kwasy omega-3.